Easy Life
Witamy na Forum Serwera Easy Life Pozdrawiamy

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-24 00:12:48

turbii
Administrator
Dołączył: 2017-10-23
Liczba postów: 52,530
AndroidChrome 61.0.3163.98

Rekrutacja do SAMA [ON]

Z przyjemnością otwieram rekrutacje do San Andreas Medical Apartament! KAŻDE PODANIE MA BYĆ SKŁADANE POD TYM WĄTKIEM, KAŻDE INNE JEST ANULOWANE! Podania które nie będą zgodne ze wzorem również są anulowane! Wzór:
Imię:
Wiek:
UID:
Czy masz na codzień doświadczenie z Pogotowiem Ratunkowym?:
Odgrywanie RP (Role Paly) 1/10:
Opisz siebie/swój charakter

Offline

#2 2017-11-13 17:45:01

FamouS
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-12
Liczba postów: 2
Windows 8.1Firefox 56.0

Odp: Rekrutacja do SAMA [ON]

Imię: Patryk

Wiek: 13

UID: Podam kiedy będę mógł wejść na serwer i sprawdzić.

Czy masz na codzień doświadczenie z Pogotowiem Ratunkowym?: W życiu realnym nie mam, ale w MTA to mam pewne doświadczenie - kiedyś pobyt na stanowisku lidera i v-lidera SAMC, oraz na niższych rangach.

Odgrywanie RP (Role Play) 1/10: 9,5

Opisz siebie/swój charakter: Mam na imię Patryk, chodzę do 7 klasy. Jestem energicznym chłopakiem, kulturalnym i pomocnym. Interesuję się motoryzacją i sportem. Na dworze często biegam, jeżdżę na rowerze, gram w piłkę. W wolnych chwilach gram na komputerze, słucham muzyki i uprawiam sport. Jestem dobry z ortografii, tylko może z trudnymi wyrazami mam lekki problem.

Coś od siebie: Chciałbym zostać liderem frakcji SAMA, ponieważ mam szansę. Mam doświadczenie we frakcji SAMA, na innym serwerze miałem doczynienie na stanowisku Lidera i V-Lidera, gdy dostałem szansę. Mam dużo pomysłów dla rozbudowania owej frakcji, tylko wszystko realizowane by było powoli. Mam również jakąś wiedzę z medycyny, tylko nie wszystko już pamiętam, lecz nie ma problemu z nauczeniem się, oraz nowych pracowników, których przyjąłbym po rekrutacji jeśli by się tacy znaleźli. Chociaż na początku na pewno otworzyłbym rekrutację na V-Lidera i wybrałbym tą osobę która zasługuje i by była dobra do pomocy dla mnie.

Czekam cierpliwie na rozpatrzenie podania, dosyć się rozpisałem.
Pozdrawiam.

Wiadomość dodana po 2 h 30 min 19 s:
Odwołuję podanie, pomyliłem się

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zorska101 - problemyzesterownikami - pixelgun - pridegdansk2016 - bloodmoonrp